SERVICE OVERVIEW

Teledyski – projektowanie, produkcja, realizacja, montaż

Moja praca niejednokrotnie była i jest związana z tym czym jest produkcja teledysków. Współpraca mojej firmy z autorami i wykonawcami muzycznymi jest możliwa bez względu na gatunek muzyczny. Teledyski rządzą się swoimi prawami, zarówno jeżeli chodzi o formę, styl, projekt realizacyjny teledysku, jak i (a może przede wszystkim) skuteczny montaż takiego wideoklipu, który musi być dopasowany swoją stylistyką do stylistyki utworu oraz charakteru grupy muzycznej.

Produkcja wideoklipów to część mojej pracy

Realizacja wideoklipów za pomocą sprzętu stacjonarnego, ale także drona, musi być dokonywana w oparciu o doświadczenie. Mam wiedzę jakie możliwości posiada dany sprzęt, co przekłada się na jakość tworzonego materiału oraz skuteczne negocjacje wstępne dotyczące stylu i charakteru teledysku. Montaż teledysku pozwala na daleko idące dopasowanie mojej pracy i jej efektów do tego, czego życzy sobie wykonawca muzyczny czy grupa artystyczna. Działam nie tylko w Rzeszowie, Przemyślu czy Tarnowie: mogę kręcić klipy również w takich miejscowościach jak Jasło, Łańcut, Przeworsk, Leżajsk, Lubaczów, Ustrzyki Dolne, Strzyżów, Brzozów, Dynów, czy Boguchwała, co już zresztą mi się zdarzało.

Montaż teledysku

Teledyski można podzielić na dynamiczne, średnio dynamiczne lub spokojne, melancholijne – jako realizator całego projektu jestem w stanie zapewnić możliwość wykonania każdego z tych rodzajów wideoklipów. Zachęcam do sprawdzenia mojego portfolio pod względem możliwości techniczno-realizacyjnych jakie daje mi mój sprzęt, a które z sukcesami wykorzystują i rozwijam. Mnogość realizacji, których już do tej pory się podjąłem, potwierdza z pewnością różnorodność stylu produkowanych przeze mnie materiałów, skuteczność montażu filmów o zróżnicowanym charakterze oraz precyzję ujęć i profesjonalizm związany z jakością materiałów. Realizacja wideoklipów urozmaica szeroki wachlarz możliwości produkcyjnych, który posiadam, a współpraca z artystami to dla mnie kolejne wyzwanie, które zawsze warto podjąć. Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio pod względem możliwości realizacyjnych, które posiadam – oraz do kontaktu w sprawie konkretnych projektów, zarówno już doskonale wymyślonych i skonstruowanych, jak i tych na etapie tworzenia. Pomogę z utworzeniem finalnego pomysłu na styl i charakter Twojego wideoklipu!

PLAN AND DETAILS

CompositingCompositing is the process of combining multiple visual elements from various sources into a single image or sequence. It can be as simple as overlaying two photos or as complex as combining elements, images, and footage.
RotoscopingRotoscoping began as an animation technique, in which animators traced over film footage to create realistic character movement.

POPULAR QUESTIONS

Directors, artists, and editors are constantly finding innovative ways to utilize stock footage to bring their ideas to life while saving a ton of time and money in the process. Stock footage can enrich a production while eliminating difficult and expensive shots.

In this look at some of Hollywood’s favorite movie magic tricks, learn from filmmaking masters and VFX artists to put your characters anywhere you can imagine through film compositing, rotoscoping, and matte paintings.

Film and video technology is making everything from cameras to gear smaller, more compact, and easier to store. This also makes many items obsolete much more quickly. That being said, filmmakers must often find new and unique ways to store gear without breaking the bank.

VFX Basics: Compositing, Rotoscoping, and Mattes

In this look at some of Hollywood’s favorite movie magic tricks, learn from filmmaking masters and VFX artists to put your characters anywhere you can imagine through film compositing, rotoscoping, and matte paintings.

Oceń cherry-services