VRS Media – filmowanie Rzeszów i okolice

Realizuję materiały wideo na terenie Rzeszowa i w jego okolicach. Wideo dotyczące wydarzeń odbywających się w naszym mieście, firmowych eventów, konferencji, targów, czy nowych inwestycji – filmowanie Rzeszów znajduje się w kręgu moich największych zainteresowań. Współpracowałem i nadal współpracuję z wieloma przedsiębiorstwami, firmami rodzinnymi, ale też klientem instytucjonalnym. Tworzę także materiały wideo z drona w Rzeszowie, które cieszą się popularnością na wielu portalach, w tym społecznościowych. Są to fakty które z pewnością potwierdza moje portfolio, będące moją prawdziwą wizytówką. Zrealizowałem materiały o różnorodnym charakterze, zarówno te spokojne, rejestrujące długimi i powolnymi ujęciami masowe wydarzenia w Rzeszowie, ale także dynamiczne i pełne akcji filmy.

Rzeszów – wideo z drona i nie tylko

W Rzeszowie i jego okolicach tworzę najwięcej materiałów, aczkolwiek w moim dorobku mam także wideo spoza miasta. Plenerowe sesje wideo wykonuję z równym powodzeniem jak te stricte z miasta czy zamkniętych lokali. Zajmuję się każdą formą filmowania Rzeszów : kręcę i zajmuję się montażem spotów reklamowych, social media video, rejestracji ślubów, wesel, konferencji, eventów, targów, wydarzeń w Rzeszowie i sąsiednich miastach. Tworzę także materiały szkoleniowe i instruktażowe, a zatem bardziej stacjonarne i nastawione na szczegółowość i skupienie na detalach materiały wideo. Filmy Rzeszów to jednak szczególny element mojej działalności, którą prowadzę na miejscu w naszym mieście. Zapraszam do kontaktu, abyśmy na etapie wstępnego omówienia projektu wideo ustalili, jaki zakres prac ma być wykonany za pomocą kamer/aparatów/drona, a jaki na etapie montażu, który jest równie kluczowy. Na etapie montażu posługuję się najlepszymi dostępnymi programami do edycji wideo, dzięki którym jestem w stanie spełnić niemalże każdą potrzebę klienta, zarówno jeżeli tworzymy materiał pełen dynamiki, jak i spokojne wideo instruktażowe czy promujące region. Zachęcam do rozmowy wstępnej na temat moich możliwości oraz rozmowy o projekcie promocyjnym, który chcą Państwo stworzyć. Nie boję się wyzwań, ale także posiadam umiejętności oparte na moim doświadczeniu oraz wielu realizacjach, które z powodzeniem udało mi się sfinalizować. Zapraszam do kontaktu i współpracy!

Często zadawane pytania

Każdy projekt wideo wymaga sporego doświadczenia.

We have a long list of professional contractors, whom our engineers and architects enjoy to work with on a majority of our projects!

Throughout our years in business, we’ve accumulated a strong expertise both in managing and completing any type of a construction, as well as in choosing the right vendors and sub-contractors…

We understand how vital it is to coordinate the project in a timely, cost-efficient way.

Depending on dimensions of the space and amount of work, it takes from a week to a 2-3 month to complete the renovation project.

The total budget may vary as sizes of rooms are very different. For example, approximate budget for a basic bathroom renovation is from $3500 to $5000. If you need detailed calculation of materials and work, please contact our Customer Service Department.

Renovation project can be initiated by the clients. If you need to reconstruct your old house, a room or a basement, you need to appeal to us, approve the project and budget and we’ll start working.

5/5 - (2 votes)