SERVICE OVERVIEW

Jeżeli potrzebujesz sprzedać nieruchomość jaką jest grunt, dobrym rozwiązaniem w obecnych czasach będzie dla Ciebie sfotografowanie nieruchomości z drona – działka z drona dużo lepiej unaoczni potencjalnemu nabywcy zarówno kształt oferowanej przez Ciebie działki, ale także możliwość rozeznania się po okolicy, umiejscowienia linii wysokiego napięcia i tym podobne. Przedstawienie działki z drona daje niezwykłą możliwość zobaczenia działki w całości, co w generalnej większości przypadków jest po prostu niemożliwe. Dzięki takiemu zestawowi cech także film działki z drona będzie spektakularną formą ogłoszenia się w sieci internetowej odnośnie sprzedaży gruntu. Możliwości związanie z zastosowaniem różnorodnych ujęć za pomocą drona, umożliwia takie przedstawienie nieruchomości z drona, dzięki któremu prezentacja sprzedawanego gruntu na pewno będzie najlepsza z możliwych do osiągnięcia obecnie.

działka z drona

Film działki dronem umożliwia przedstawienie gruntu i jego proporcji w najlepszej obecnie formie. Dzięki takiemu zabiegowi potencjalny nabywca może w zasadzie od razu wyobrazić sobie swój wymarzony dom czy budynek swojej firmy umiejscowiony w konkretnym miejscu na nagranej czy sfotografowanej za pomocą drona działki. Obserwując nieruchomość z góry może zaplanować podjazd, parking, garaż, budynek, którym marzy, a także ogród i strefę relaksacyjną na danej nieruchomości. Perspektywa od góry umożliwi dobre wymierzenie odległości od sąsiadów i tym podobne. Szczególnie montaż przy tym czym jest film nieruchomości dronem daje możliwość naniesienia na materiał wideo pauzy z wymiarami działki, przedstawienie ewentualnego kąta nachylenia zbocza, rozmieszczenia mediów na działce, dobre przedstawienie granic działki (rzeczywiste), uwypuklenie widoków dostrzegalnych z poziomu działki, ale także z wysokości, podkreślenie walorów samej okolicy w której działka się znajduje. Wszystkie te cechy sprawiają, że działka z drona – sfilmowania, czy chociażby nawet tylko sfotografowana – jest najlepszym z dostępnych obecnie metod na promocję czy reklamę sprzedawanego gruntu, czy to pod inwestycje profesjonalną, czy prywatną (budowa domu). Dron pozwala bowiem w najlepszy możliwy sposób przedstawić walory działki, a odpowiedni montaż materiału audiowizualnego nie tylko podkreśli wszystkie walory działki, ale przede wszystkim pokaże potencjalnemu kupującemu to, czego nigdy nie unaoczni nawet najlepiej skonstruowany opis, czy najlepsza fotografia/wideo tradycyjne (z poziomu gruntu). Szczerze mówiąc materiał z drona może bardziej przekonać potencjalnego nabywcę do zakupu, niż osobista wizyta na działce!

Przedstawienie działki z drona musi być obecnie rozważane przez praktycznie każdego dewelopera budującego osiedle mieszkaniowe, osiedle domów czy szeregówek. Wskazanie na takim materiale wideo – sprawnie połączonym z planami i wizualizacjami domów czy bloków, które będą gotowe za rok czy dwa – pozwala sprzedać wszystkie nieruchomości zanim pierwsze maszyny wjadą na plac budowy. Takie przypadki są szczególnie znane w małopolsce, na podkarpaciu, czy w województwie śląskim lub mazowieckim. Tak naprawdę wszystkie obecnie funkcjonujące w sposób profesjonalny firmy deweloperskie działają właśnie w taki sposób, aby materiały promocyjne stanowiły rzeczywistą wartość dla potencjalnych nabywców. Forma przygotowania promocji sprzedaży danego gruntu czy nieruchomości musi być obecnie dostosowana do panujących trendów oraz warunków rynkowych. Nie bez przyczyny wrzucając ofertę sprzedaży do internetu musimy być na bieżąco z trendami panującymi w internecie oraz dostosowywać formę udostępnianych materiałów do aktualnych potrzeb i oczekiwań potencjalnych kupujących.

Oceń cherry-services