O mnie

KILKA SŁÓW O MNIE

Jak zaczęła się moja przygoda z filmowaniem i dronami?

Cześć!

Mam na imię Damian – rocznik 91′. Pochodzę z Rzeszowa. Swoją “filmową” drogę zacząłem  w 2014 roku od przygody z dronami. Nie wiedziałem wtedy jeszcze, że będę zawodowo zajmował się filmowaniem. 

Z biegiem czasu zacząłem brać udział w co raz to większych projektach, poznając masę wartościowych ludzi. Filmowanie dronem już nie wystarczało – trzeba było zejść na ziemię 🙂 Przy pracy w dużych produkcjach miałem okazję zobaczyć jak wszystko wygląda zza kamery.  Znajomości pomogły mi nabrać szybko doświadczenie.

Moje umiejętności:

Dlaczego warto mnie wybrać?

Filmy reklamowe

Wizytówką Twojej działalności może być film reklamowy czy korporacyjny. Dobrze wykonany przyciągnie uwagę potencjalnych klientów, dzięki czemu poprawisz swój wizerunek oraz zwiększysz sprzedaż swoich usług czy produktów.

Montaż wideo

Na co dzień do montażu używam pakietu Adobe. Zawiera on szereg programów pozwalających stworzyć niesamowity efekt końcowy. Programy te pozwalają na montaż wideo, animacje, VFX czy obróbka dźwięku.

Social Media

Wideo w social marketingu odgrywa co raz to większą rolę. Użytkownicy znacznie chętniej oglądają wideo recenzję produktu czy usługi. Film wcale nie musi dotyczyć Twoich usług czy towarów – możesz nim pokazać np. firmę od środka.

Teledyski

Śpiewasz? Masz zespół? Nagrałeś hit? Potrzebujesz teledysku! Świetnie trafiłeś. Wspólnie ułożymy scenariusz teledysku a ja go nagram i zmontuję. Drony, kamery – to musi się udać!

Moja misja

Jestem w stanie rozmawiać o każdym projekcie, nie umieszczam samego w siebie w żadnej niszy rynkowej, czy wąskiej części branży. Mogę z sukcesem zrealizować nagranie Twojego ślubu i wesela, uwiecznić ważne życiowe czy firmowe wydarzenie, pamiątkowo lub informacyjnie zrealizować materiał audio wizualny dotyczący eventu w Twojej miejscowości, czy nakręcić materiał ukazujący rozwój Twojej firmy. Wszystko to w oparciu o najnowocześniejszą technologię, przy wykorzystaniu dronów i najlepszych na rynku aparatów oraz rozwiązań realizacyjnych (technicznych), a także post-realizacyjnych (montaż, obróbka wideo), jakie spotkasz u podobnych do mojej, wiodących firm na rynku.

Spójrz w moje portfolio i daj mi się przekonać, że materiały różnego typu, w tym przede wszystkim filmy reklamowe w moim wykonaniu wyjdą Ci jedynie na dobre! Zapraszam do prześledzenia bardziej szczegółowych informacji na tej stronie internetowej i do kontaktu ze mną, współpraca na pewno będzie owocna!

Popularne pytania

Filmowaniem zajmuję się od 2015 roku.

Nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Tak na prawdę zależy to od Ciebie i wymagań Twojego projektu. Przeciętna realizacja zajmuję ok. 2 tygodnie

Nie mam ustalonego cennika – cena jest uzależniona od złożoności projektu

Filmuję Sony A7S II, Lumix GH5 lub GH5S. Drony: Inspire 2 z X7 oraz Phantom 4 PRO

Adres:

Rzeszów

E-mail:

damian@vrsmedia.pl

Oceń page