Dron

DRON RZESZóW

Profesjonalne usługi dronem.

Dron Rzeszów czyli profesjonalne usługi dronem!

Filmowanie dronem jest sztandarowym elementem mojej działalności – zajmuję się tym od 2015 roku. Markę Dron Rzeszów, łatwo jest odnaleźć w mediach społecznościowych i na portalach związanych z województwem podkarpackim. Podjąłem współpracę z wieloma przedsiębiorstwami oraz gminami (jak np. Stalowa Wola, Przemyśl, Mielec, Tarnobrzeg, Krosno, czy przede wszystkim Rzeszów) – zaowocowała ona licznymi realizacjami, nie tracącymi na jakości wraz z upływem czasu.

Potrafię dopasować usługi dronem do specyfiki wydarzenia czy miejsca, które filmuję. Na początku współpracy zawsze dochodzi do wywiadu wstępnego, który ma określić cel, charakter i styl materiału, jaki mam wykonać dronem, czy dronami. Piękne ujęcia okolic Dębicy czy Sanoka, promujące te regiony, czy wideo z centrum Jarosławia, odpowiednio szczegółowo, a zarazem dynamicznie pokazujące to miasto, są to sposoby nagrywania, które traktuję na równi i jestem w stanie zrealizować je w odpowiedniej formie.

 

Czy fotografowanie dronem także znajduje się w mojej ofercie?

To pytanie nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Drony z elektronicznymi gimbalami umożliwiają realizowanie materiałów wideo praktycznie zawsze płynnych i atrakcyjnych. Kwestią umiejętności jest dopasowanie stylu materiału wideo do charakteru tworzonego filmu. W przypadku fotografii jest jednak inaczej: należy połączyć umiejętności manewrowania dronem z okiem fotografa. Dobór kąta, stabilność drona oraz szybka reakcja na zmieniające się warunki oświetleniowe musi iść w parze z fotograficznym doborem miejsca, czasu i sposobu wykonania zdjęcia. Mój profesjonalizm ponownie będzie tutaj w stanie potwierdzić portfolio, składające się zarówno z fotografii weselnych, eventowych, jak i promocyjnych (reklamujących miejsca, miasta, zabytki). Szeroki wachlarz możliwości, jakie daje mi fotografowanie dronem wykorzystuję w pełni, jednocześnie godząc to z proklienckim podejściem zawsze bardzo ściśle związanym z projektem, który aktualnie tworzę. Dopasowuję się do wizji klienta, sugerując najlepsze rozwiązania techniczne i technologiczne dla danego przedsięwzięcia – i dlatego klienci biznesowi i instytucjonalni do mnie powracają, by tworzyć kolejne pełnowartościowe materiały foto i wideo.

Jakimi dronami filmuję?

Do dyspozycji mam dwa wiodące modele ze stajni DJI. Są to Inspire 2 z matrycą super35mm, możliwością filmowania w RAW oraz wymienna optyką do zastosowań profesjonalnych. Do mniej zaawansowanych projektów używam Mavic 2 PRO, który jakością wideo w niczym nie ustępuje innym komercyjnym dronom dostępnym na rynku. 

zdjęcia z drona rzeszów
Inspire 2 z kamerą X7
filmowanie dronem rzeszów
Mavic 2 PRO
5/5 - (1 vote)